O NÁS

 

Dobrý den,

v oboru zahradních staveb a teras se pohybujeme již řadu let. Vzhledem k přirozeným nežádoucím vlastnostem dřeva jsme v roce 2009 začali spolupracovat s výhradním dovozcem Woodplastic a v Plzeňském a Karlovarském kraji nabízet dřevoplastová terasová prkna. Z širokého sortimentu výrobců jsme pro Vás vybrali ty s nejdelší tradicí výroby a testování. Námi nabízený sortiment je vysoce kvalitní, bezproblémový a u koncových zákazníků se shledává jen s kladnou odezvou.

V roce 2013 se společnosti WPC-Woodplastic a.s. podařilo získat vlastní licenci STRANDEX a mohla se tak zahájit vlastní výroba plných terasových prken v té nejvyšší kvalitě. Nově se tak přišlo s větší barevnou škálou odstínů a povrchů, a hlavně možností odběrů prken na mírů (bez dřívějšího nevyhnutelného prořezu).

Každou sezonu pro Vás nadále připravujeme nový produkt využitelný na terase. V roce 2016 jsme rozšířili sortiment o hliníkové pergoly, ve kterých nadále rozšiřujeme sortiment o různé typy a varianty, plus jsme přidali doplňky jako posuvné rámové nebo bezrámové zasklení, screenové rolety a osvětlení.

Připravily jsme pro Vás tuto webovou prezentaci, ve které naleznete informace o wpc terasových prknech, reference či nabídku akčního zboží. Jsme certifikovaným partnerem firmy WoodPlastic u kterého máme zastoupení pro plzeňský a karlovarský kraj.

V roce 2019 jsme se vzhledem k navýšení množství zakázek rozhodli naši firmu transformovat na společnost Terasy Plzeň s.r.o.

                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                 Martin Ježek
                                                                                                                                                                           jednatel společnosti                                                                                                                                                                                                                                                                   Terasy Plzeň s.r.o.

Ohlasy zákazníků

p. Kestřánek, Klatovy 

 

pí Jaňourová,

 

 

 Čist dál

Kdo je online

Právě přítomno: 176 hostů a žádný člen

Copyright © TerasyPlzen.cz

Hledat