O NÁS

 

Dobrý den,

v oboru zahradních staveb a teras se pohybujeme již řadu let. Vzhledem k přirozeným nežádoucím vlastnostem dřeva jsme v roce 2009 začali spolupracovat s výhradním dovozcem Woodplastic a v Plzeňském a Karlovarském kraji nabízet dřevoplastová terasová prkna. Z širokého sortimentu výrobců jsme pro Vás vybrali ty s nejdelší tradicí výroby a testování. Námi nabízený sortiment je vysoce kvalitní, bezproblémový a u koncových zákazníků se shledává jen s kladnou odezvou.

V roce 2013 se společnosti WPC-Woodplastic a.s. podařilo získat vlastní licenci STRANDEX a mohla se tak zahájit vlastní výroba plných terasových prken v té nejvyšší kvalitě. Nově se tak přišlo s větší barevnou škálou odstínů a povrchů, a hlavně možností odběrů prken na mírů (bez dřívějšího nevyhnutelného prořezu).

Každou sezonu pro Vás nadále připravujeme nový produkt využitelný na terase. V roce 2016 jsme rozšířili sortiment o hliníkové pergoly, v letošním roce jsme začali dodávat výkonné infračervené vyhřívače od společnosti TANSUN (GB).

Připravily jsme pro Vás tuto webovou prezentaci, ve které naleznete informace o wpc terasových prknech, reference či nabídku akčního zboží.    

Jsme certifikovaným partnerem firmy WoodPlastic a máme zastoupení pro plzeňský a karlovarský kraj.

V roce 2019 jsme se vzhledem k navýšení množství zakázek rozhodli naši firmu transformovat na společnost Terasy Plzeň s.r.o. Jako společníka jsme přivedli do firmy našeho dřívějšího zákazníka –nyní společníka firmy Petra Vícha, který z našeho sortimentu již několik let využívá jak terasová, tak plotová WPC prkna. Může tak vlastní zkušenosti předávat a kompetentně informovat nové zákazníky o všech produktech pro stavbu teras, plotů, a obkladů z WPC prken.

My samozřejmě doufáme, že nás to zase posune o krok dále

                                                                                                                                                                                                                       

                                                                                                                                                                                 Martin Ježek
                                                                                                                                                                           jednatel společnosti                                                                                                                                                                                                                                                                   Terasy Plzeň s.r.o.

Ohlasy zákazníků

p. Kestřánek, Klatovy 

 

pí Jaňourová,

 

 

 Čist dál

Kdo je online

Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen

Copyright © TerasyPlzen.cz

Hledat