TERASOVÉ CENTRUM PLZEŇ

TERASOVÉ CENTRUM PLZEŇ

Dobrý den,

v oboru zahradních staveb a teras se pohybujeme již řadu let. Vzhledem k přirozeným nežádoucím vlastnostem dřeva jsme v roce 2009 začali spolupracovat s výhradním dovozcem Woodplastic a v Plzeňském a Karlovarském kraji nabízet dřevoplastová terasová prkna. Z širokého sortimentu výrobců jsme pro Vás vybrali ty s nejdelší tradicí výroby a testování. Námi nabízený sortiment je vysoce kvalitní, bezproblémový a u koncových zákazníků se shledává jen s kladnou odezvou.

V roce 2013 se společnosti WPC-Woodplastic a.s. podařilo získat vlastní licenci STRANDEX a mohla se tak zahájit vlastní výrobu plných terasových prken v té nejvyšší kvalitě. Nově se tak přišlo s větší barevnou škálou odstínů a povrchů, a hlavně možností odběrů prken na mírů (bez dřívějšího nevyhnutelného prořezu).

Každou sezonu pro Vás nadále připravujeme nový produkt využitelný na terase, v zahradě či na domě. V roce 2016 jsme rozšířili sortiment o hliníkové pergoly, ve kterých nadále rozšiřujeme sortiment o různé typy a varianty, plus jsme přidali doplňky jako posuvné rámové nebo bezrámové zasklení, screenové rolety a osvětlení. Vždy vybíráme a dlouhodobvě spolupracujeme pouze se spolehlivými dodavateli abychom i Vám mohli dodat to nejlepší co trh v danou chvíli nabízí. Jako další produkty budou následovat hliníková oplocení a designové obklady fasád rodinných domů.

Připravily jsme pro Vás tuto webovou prezentaci, ve které naleznete informace o wpc terasových prknech, reference či nabídku akčního zboží. Jsme certifikovaným partnerem firmy WoodPlastic u kterého máme zastoupení pro plzeňský a karlovarský kraj.

V roce 2019 jsme se vzhledem k navýšení množství zakázek rozhodli naši firmu transformovat na společnost Terasy Plzeň s.r.o.

Martin Ježek, jednatel společnosti Terasy Plzeň s.r.o

qxio-android-phone-portrait

Telefon:

Martin Ježek + ( 420 ) 608 235 329
Jakub Stemon + ( 420 ) 732 449 263

Terasové centrum
Senecká 37, Zruč-Senec
qxio-ios-email-outline